Moj-Bazar, inzercia zdarma - späť na homepage
Bazár, Inzercia - Ostatná práca
Súkromná i firemná inzercia zadarmo
všetko ponuka dopyt Cena od: do: pokročilé hľadanie

Nahlásiť nevhodný obsah inzerátu

Oznámiť nesprávne zaradenie do kategórie

Pomoc.nekval.prac Holandsko potravinárstvo - Ponuka

Popis:
Náplň práce: Pracuje sa v potravinárskych fabrikách spravidla s mäsovými výrobkami, prípadne cukrovinkami – balenie, triedenie, rezanie, oddeľovanie mäsa, etiketovanie, vykladanie, nakladanie a podobne, podľa potrieb zamestnávateľa. Práca je vhodná pre mužov, prípadne pary do 21 - 22 rokov spravidla umiestňujeme pokiaľ majú prax s mäsom. Mzda: muži, ženy do 22 r od 750 – 1000 €/ v čistom po odrátaní všetkých daní, odvodov, ubytovania, poplatkov. Mäsiari s praxou v mäso závodoch okolo 1300 – 1500 € v čistom mesačne, pomocný pracovníci nad 22 r. s praxou od 800 – 1200 € v čistom mesačne po odrátaní daní, odvodov, ubytovania !!! Pracovná doba: cca 40 hod./týždenne , v prípade potreby možné nadčasy. Jazykové požiadavky: aj bez znalosti jazyka !!!Dátum nástupu : mäso závody do 21 rokov- odchody každý týždeň Dĺžka pobytu: 1 rok s 3 mesačnou skúšobnou dobou s možnosťou predĺženia Ubytovanie: Je zabezpečené v rodinných domoch, kempových domčekoch alebo ubytovniach. Ubytovanie sa neplatí
Cena: v texte

Miesto: Zahraničie.

Kontakt: Agentúra Superjob, +42109000000

Web: http://agenturasuperjob.sk

Počet zobrazení inzerátu: 39x

Dátum vloženia inzerátu: 08.02. 2017

Formulár pre odpoveď na inzerát:

Opíšte kontrolný kód z obrázku*

code
Vaša emailová adresa*

Inzeráty Práca celkem: 1003, inzercia za 24 hodin: 3